All in Attitude!

Да се завърнеш от състезание емоционално зареден

Да се завърнеш от състезание емоционално зареден!

NSK Olimp се класира на 3-то място по медали на Международния турнир по плуване “Пирин-Благоевград”, като единствените, които са ги задминали са домакините: “ПК Пирин” и “G.D. Sport”. За статистиката през 2017г. заехме 18-то място, 2018г. 8-мо място!
След турнира треньорският състав и водачи на състезателите  Emil Milkov и Петър Иванов споделят, че с всяка изминала година отборът се приближава една стъпка по-близо до стремежите си. Те не се чувстват изморени след състезанието, напротив споделят, че това ги мотивира още повече за постигане на клубните цели, защото дребните неща повтаряни с постоянство всеки ден, с времето водят до големи постижения.

Резултати: купа за най-добър състезател, 13 златни, 6 бронзови и 3 сребърни медала.