All in Attitude!

Петото издание за НСК Олимп на Международния турнир по плуване Цветница

Завърши блестящо петото издание за NSK Olimp на Международния турнир по плуване “Цветница”, който се проведе на Столичния басейн “Спортна палата”.

Клубът бе представен от 15 участника в състав:

Марияна Шаламанова, Ивайла Анастасова, Яна Петрова , Алекс Стойнов, Борис Колев, Боян Пенев, Валентин Петков, Виктор Минков, Иво Бурджиев, Йоан Димитров, Кристиян Атанасов, Мартин Омаров, Никола Мазноков, Светослав Велев, Чавдар Иванов.
Отборът спечели общо 14 медала , от които 6 златни, 3 сребърни и 5 бронзови.

Ето и призьорите:

Алекс Стойнов 2006г.- Златен медал на 50м. кроул и сребро на 200м. съчетано
Борис Колев 2006г.- Златен медал на 50м. гръб , два бронзови медала на 100 и 200м. гръб
Виктор Минков 2009г.- Сребърен медал на 100м. бътерфлай , който мереше сили с по-големите си връстници.
Йоан Димитров 2008г.- Бронзови медали на 50 и 100м.
бруст.
Мартин Омаров 2008г.- Успя да се пребори за 4-ри златни медала на 50 100 и 200м. кроул , а така също и на 200м. съчетано.

Плувците се класираха и в призовата тройка в щафетните плувания на надпреварата На правата щафета заеха 2-ро място , а на смесената 3-то.
Нека да поздравим и другите състезатели за доброто им представяне, постигнатите лични постижения и задружните усилия благодарение, на които отборът зае 5-то място от 28 клуба в отборното класиране на състезанието.

Благодарности към организаторите от Клуб плувни спортове "Олимпия" , гр. София за организацията и предоставената възможност да зарадваме децата с приятни емоции.

Благодарим и на родителите за подкрепата по време на турнира.