All in Attitude!

За втора поредна година НСК Олимп печели 1-во място по медали турнир Цветница

За втора поредна година НСК Олимп печели 1-во място по медали турнир Цветница

Състезателите на Олимп спечелиха общо 41 медала, от които 14 златни, 12 сребърни и 15 бронзови.

Сияна Митева, Карина Митрова и Ева Пехливанян спечелиха купи за топ 3 състезатели в техните възрастови групи.

Ето и класиранията на всички деца:

Ева Пехливанян 2012г

1-во място на 50 м кроул с време 34.84

1-во място на 50 м делфин с време 37.11

2-ро място на 200 м съчетано с време 3.05.94

3-то място на 100 м кроул с време 1.17.28

Димитър Бонев 2012г

2-ро място на 50 м кроул с време 32.55

2-ро място на 200 м съчетано с време 3.03.66

2-ро място на 50 м делфин с време 36.46

2-ро място на 100 м кроул с време 1.12.98

Надежда Комова 2012г

2-ро място на 50 м гръб с време 40.95

3-то място на 200 м съчетано с време 3.13.11

3-то място на 50 м делфин с време 40.12

Ивайло Кръстев 2012г

3-то място на 50 м гръб с време 39.77

3-то място на 50 м бруст с време 47.15

Даниел Бурджиев 2011г

1-во място на 200 м гръб с време 2.52.13

2-ро място на 50 м гръб с време 37.54

Радостин Кръстев 2009г

3-то място на 50 м гръб с време 31.51

3-то място на 200 м гръб с време 2.32.83

3-то място на 100 м гръб с време 1.11.23

Жана Дочкова 2011г

1-во място на 200 м бруст с време 3.16.53

1-во място на 100 м бруст с време 1.30.99

3-то място на 200 м съчетано с време 3.01.19

3-то място на 50 м бруст с време 41.82

Никола Николов 2010г

1-во място н 200 м бруст с време 3.10.39

1-во място на 100 м бруст с време 1.30.82

2-ро място на 50 м бруст с време 40.13

Александър Николов 2009г

3-то място на 200 м бруст с време 2.53.12

3-то място на 100 м бруст с време 1.22.02

Карина Митрова 2011г

1-во място на 100 м делфин с време 1.16.74

1-во място на 50 м делфин с време 33.93

1-во място на 200 м кроул с време 2.32.19

2-ро място на 100 м кроул с време 1.10.25

Сиана Митева 2012г

1-во място на 200 м съчетано с време 3.05.71

2-ро място на 100 м кроул с време 1.16.62

2-ро място на 50 м делфин с време 38.45

Виктор Пехливанян 2011г

1-во място на 200 м съчетано с време 2.47.2

1-во място на 50 м делфин с време 32.60

1-во място на 200 м кроул с време 2.29.37

3-то място на 100 м кроул с време 1.08.78

Олег Миланов 2011г

2-ро място на 200 м гръб с време 3.00.68

3-то място на 100 м гръб с време 1.26.30

Виктория Иванова 2011г

3-то място на 100 м гръб с време 1.26.12

Към всички новини (тук)