1- ВО МЯСТО ПО МЕДАЛИ ЗА ОТБОРА НА НСК ОЛИМП


На завършилия 7-ми турнир Swimming Talent cup отборът на НСК Олимп
зае първо място по медали с Общо: 59, от които Златни: 27, Сребърни: 18 и Бронзови: 14. По точки заехме 5-то място. Отличихме се с две купи за най-добър състезател във възрастова група „Златна рибка“ на Сиана Митева 2012 и възрастова група „Юноша младша“ на Алекс Стойнов. Споделяме с вас призьорите, които заслужиха да се качат на почетната стълбичка.
Благодарение на участието в серии и финали децата имаха възможността да натрупат безценен състезателен опит. Благодарим за подкрепата на родителите и поздравленията, които получихме от останалите родители, треньори и съдии.
– Виктор Пехливанян 2011
4-то място на 50 кроул с време 33.43
1-во място на 100 бътерфлай с време 1:21.86
5-то място на 100 кроул с време 1:18.47
1-во място на 50 бътерфлай с време 35.34
2-ро място на 100 гръб с време 1:24.29
– Никола Николов 2010
6-то място на 50 кроул с време 34.75
3-то място на 200 гръб с време 3:00.20
5-то място на 50 гръб с време 39.82
4-то място на 100 кроул с време 1:16.46
5-то място на 100 гръб с време 1:27.22
– Виктор Минков 2009
2-ро място на 100 бътерфлай с време 1:12.46
3-то място на 200 съчетано с време 2:44.57
6-то място на 200 кроул с време 2:30.15
– Алекс Омаров 2011
7-мо място на 50 кроул с време 35.28
7-мо място на 200 кроул с време 3:00.80
– Алекс Стойнов 2006
1-во място на 50 кроул с време 25.52
2-ро място на 50 бруст с време 33.39
1-во място на 50 гръб с време 29.36
1-во място на 200 съчетано с време 2:21.28
1-во място на 100 гръб с време 1:03.61
– Валентин Петков 2006
3-то място на 400 кроул с време 4:52.25
7-мо място на 100 кроул с време 1:02.97
4-то място на 100 бруст с време 1:20.73
6-то място на 200 кроул с време 2:18.22
– Борис Колев 2006
2-ро място на 50 кроул с време 25.69
2-ро място на 50 гръб с време 30.66
1-во място на 100 кроул с време 57.38
1-во място на 50 бътерфлай с време 28.54
2-ро място на 100 гръб с време 1:06.74
– Сиана Митева 2012
1-во място на 50 кроул с време 39.36
1-во място на 50 гръб с време 45.26
1-во място на 100 кроул с време 1:26.41
1-во място на 50 бътерфлай с време 54.21
– Ева Пехливанян 2012
2-ро място на 50 кроул с време 41.42
1-во място на 50 бруст с време 53.73
2-ро място на 50 гръб с време 48.52
2-ро място на 100 кроул с време 1:28.73
1-во място на 100 гръб с време 1:44.78
– Надежда Комова 2012
5-то място на 50 кроул с време 46.31
2-ро място на 50 бруст с време 59.25
3-то място на 50 гръб с време 50.36
4-то място на 100 кроул с време 1:42.03
2-ро място на 100 гръб с време 1:52.18
– Боряна Евтимова 2012
7-мо място на 50 гръб с време 56.59
– Елена Симеонова 2011
8-мо място на 50 бруст с време 51.16
– Андреа Николова 2010
6-то място на 50 бруст с време 50.76
7-мо място на 100 кроул с време 1:23.11
1-во място на 200 бруст с време 3:39.99
1-во място на 100 бруст с време 1:43.04
– Дара Златева 2010
8-мо място на 50 кроул с време 36.90
4-то място на 200 гръб с време 3:09.62
8-мо място на 50 гръб с време 44.37
7-мо място на 50 бътерфлай с време 42.47
6-то място на 100 гръб с време 1:31.90
– Симона Иванова 2009
5-то място на 50 кроул с време 30.52
7-мо място на 100 бътерфлай с време 1:16.43
3-то място на 50 гръб с време 35.39
2-ро място на 100 кроул с време 1:04.95
3-то място на 200 кроул с време 2:19.41
– Марияна Шаламанова 2007
5-то място на 50 гръб с време 34.77
8-мо място на 100 кроул с време 1:07.37
8-мо място на 100 бътерфлай с време 35.01
– Стефан Иванов 2012
8-мо място на 50 гръб с време 48.93
6-то място на 100 гръб с време 1:45.40
– Даниел Бурджиев 2011
2-ро място на 200 гръб с време 2:56.83
3-то място на 50 гръб с време 39.17
1-во място на 200 съчетано с време 3:04.87
5-то място на 100 бруст с време 1:43.83
2-ро място на 200 кроул с време 2:46.06
– Александър Николов 2009
8-мо място на 50 бруст с време 43.51
1-во място на 200 бруст с време 2:58.04
1-во място на 100 бруст с време 1:23.34
– Мартин Омаров 2008
3-то място на 200 гръб с време 2:39.89
3-то място на 50 гръб с време 34.70
2-ро място на 100 кроул с време 1:04.34
8-мо място на 100 гръб с време 1:22.23
2-ро място на 200 кроул с време 2:17.88
– Бранимир Павлов 2007
1-во място на 200 гръб с време 2:25.99
4-то място на 50 гръб с време 32.45
8-мо място на 100 кроул с време 1:03.49
3-то място на 100 гръб с време 1:08.40
1-во място на 200 кроул с време 2:13.04
– Карина Митрова 2011
3-то място на 200 гръб с време 3:03.86
2-ро място на 200 съчетано с време 3:12.77
4-то място на 50 гръб с време 41.00
4-то място на 100 бруст с време 1:47.37
3-то място на 200 кроул с време 2:48.94
– Яна Ангелова 2009
4-то място на 200 гръб с време 2:50.86
– Мариела Тикова 2009
4-то място на 200 бътерфлай с време 3:14.40
– Щафети
1-во място на 4х50 кроул момчета (Пехливанян, Николов, Бурджиев, Омаров) с време 2:17.62
3-то място на 4х50 кроул момичета (Митрова, Симеонова, Николова, Златева) с време 2:25.96
2-ро място на 4х50 съчетано момчета (Омаров, Минков, Николов, Раковски) с време 2:17.96
6-то място на 4х50 съчетано момичета (Гетова, Иванова, Ангелова, Станолова) с време 2:32.48
1-во място на 4х50 кроул момчета 2006 (Стойнов, Колев, Павлов, Петков) с време 1:48.76
1-во място на 4х50 съчетано момичета 2012 (Евтимова, Митева, Пехливанян, Комова) с време 3:32.21
1-во място на 4х50 кроул момичета 2012 (Митева, Евтимова, Пехливанян, Комова) с време 3:07.77
1-во място на 4х50 съчетано момчета 2006 (Павлов, Колев, Стойнов, Петков) с време 2:04.00
1-во място на 4х50 съчетано момчета 2010-2011 (Бурджиев, Пехливанян, Николов, Омаров) с време 2:36.81
3-то място на 4х50 съчетано момичета 2010-2011 (Златева, Митрова, Николова, Симеонова) с време 2:49.67
4-то място на 4х50 кроул момчета 2008-2009 (Омаров, Минков, Николов, Раковски) с време 2:05.03
5-то място на 4х50 кроул момичета 2008-2009 (Иванова, Гетова, Тикова, Станолова) с време 2:09.05
1-во място в класирането по медали
Общо: 59
Златни: 27
Сребърни: 18
Бронзови: 14